Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice

Katowice z góry

Zapraszamy do obejrzenia niezwykłych fotografii Katowic z drona. Ich wyjątkowość, poza pięknymi kadrami, polega na ułożeniu obiektywu wprost z góry na dół, co daje niecodzienny widok, który może być zagadką nawet dla rdzennych mieszkańców Katowic! Bo czy ktoś, poza gołębiami, widział kiedyś Pomnik Powstańców Śląskich centralnie z góry?

Zdjęcia wykonała za pomocą drona firma GPLook, która na co dzień tworzy profesjonalne zdjęcia oraz filmy reklamowe, posługując się tym coraz popularniejszym bezzałogowym statkiem powietrznym zaopatrzonym w oko obiektywu.

Autorzy o sobie: "Oferujemy kompleksowe usługi filmowania i fotografowania z powietrza oraz tradycyjne z ziemi za pomocą profesjonalnego sprzętu rejestrującego w jakości Full HD i 4K.

Możliwości sprzętowe drona z dużym powodzeniem możemy wykorzystać do tworzenia filmów i zdjęć promocyjnych, nagrywania imprez okolicznościowych takich jak np. śluby czy komunie, prowadzenia badań statystycznych, tworzenia map poglądowych oraz dotarcia do trudno dostępnych miejsc."

www.gplook.pl Dodaj swoje zdjęcia 

 Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice 


Promujemy

Old Timers Garage Katowice
Muzeum Śląskie Katowice
Kino Kosmos Katowice
Rondo Sztuki Katowice
Filharmonia Śląska Katowice
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Katowice
Biuro Wystaw Artystycznych Katowice
Muzeum Historii Katowic