Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice

Szalone Magic Night na trzecie urodziny Energylandii!

14-16 lipca 2017


Największy park rozrywki w Polsce - Energylandia w nieodległym Zatorze - będzie świętować swoje 3 urodziny. Po raz pierwszy w tym roku Park zaprasza gości 15 lipca na nocną zabawę na swoich atrakcjach oraz pierwsze w tym sezonie Beach Party w strefie Water Park.

To pierwsza, ale nie ostatnia tego impreza w tym sezonie. Magic Night wraz z Beach Party, które odbędą się w sobotę jest jedną z wielu niespodzianek, jakie czekają na gości, którzy odwiedzą w te dni Park Rozrywki. Co więcej, w sobotę po godzinie 20.00 ceny biletów będą tańsze o połowę!


Energylandia

Warto wspomnieć, że to właśnie tutaj, jako jedynym miejscu w Polsce, przez minione 3 lata wybudowano aż 9 Roller Coasterów zarówno tych ekstremalnych, m.in. najszybszy nie tylko w kraju, ale i Europie Środkowo-Wschodniej FORMUŁA, ale także delikatnych, rodzinnych oraz tych dedykowanych dzieciom.

W Energylandii miejsce do zabawy odnajdą wszyscy, od maluchów po seniorów, a to ze względu na bogaty wybór atrakcji, urządzeń oraz animacji i widowisk kaskaderskich, tanecznych, czy cyrkowych. W cenie biletu wstępu korzystać można także z wodnej strefy Water Park, w której także pomyślano o wszystkich. Baseny o powierzchni 1800 m2 z wieloma zjeżdżalniami, podzielono na część dla umiejących pływać, ale i brodziki dla dzieci.


Energylandia

Tort, szampan oraz prezenty gwarantowane dla Gości, którzy odwiedzą Energylandię w ten weekend. Co więcej drugiego dnia celebracji organizatorzy przygotowali imprezę Magic Night.

- To będzie niepowtarzalna okazja do zabawy, podczas której towarzyszyć nam będą nocne iluminacje Roller Coasterów, karuzel, a także wyjątkowe spektakle widowiskowe w teatrach i amfiteatrach Energylandii. To dodatkowe 4 godziny na wszystkich urządzeniach w strefie rodzinnej, dla dzieci oraz ekstremalnej. – zdradza Kris Kojder, rzecznik prasowy Park Rozrywki Energylandia.


Energylandia

Przypominamy, że planowane wydarzenie jest imprezą towarzyszącą. Oznacza to, że każdy Gość Energylandii będzie mógł wziąć w nim udział nie martwiąc się o zakup dodatkowych biletów. Cennik biletów wstępu do Parku Rozrywki Energylandia dostępny jest na naszej stronie internetowej: www.energylandia.pl/cennik/

Podziel się informacją na Twitterze, Facebooku lub Wykop.

Poznaj Park Rozrywki Energylandia:


  Napisz co o tym sądzisz na naszym FB →

RED / Energylandia, Fot. YouTube "Energylandia"
 Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice 


Promujemy

Old Timers Garage Katowice
Muzeum Śląskie Katowice
Kino Kosmos Katowice
Rondo Sztuki Katowice
Filharmonia Śląska Katowice
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Katowice
Biuro Wystaw Artystycznych Katowice
Muzeum Historii Katowic