Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice

Siatkarska Liga Narodów ponownie w Spodku

2013-02-22

W Katowicach byliśmy świadkami wielu wydarzeń siatkarskich, a także zwycięstwa reprezentacji Polski w Mistrzostwach Świata w 2014 roku. Katowice były także gospodarzem Meczu Gwiazd, w którym zmierzyli się najlepsi siatkarze globu, a swoją wspaniałą reprezentacyjną karierę uroczyście kończyli w Katowicach Paweł Zagumny i Krzysztof Ignaczak.

Przed nami kolejne emocje, których dostarczy nam weekend z Siatkarską Ligą Narodów mężczyzn, który odbędzie się od 31 maja do 2 czerwca. Siatkówka na najwyższym poziomie, którą prezentuje reprezentacja Polski, a także Brazylii, USA i Australii to gwarancja doskonałego siatkarskiego widowiska. Całość uzupełnią atrakcje związane z Aleją Gwiazd Siatkówki, która rozwijana jest od dwóch lat w Katowicach i atrakcje dla najmłodszych kibiców. W ubiegłym tygodniu zawarto umowę o wartości 1,5 mln zł na realizację wydarzenia.

W Katowicach polska reprezentacja zmierzy się z Brazylią, USA i Australią. Bilety są już dostępne – kosztują od 19 zł do 199 zł. Organizator planuje także atrakcje i aktywności na placu Sławika i Antalla.

Więcej informacji, w tym o biletach i harmonogram wydarzenia na www.pzps.pl.

Zobacz meksykańską falę w Spodku:  Napisz co o tym sądzisz na naszym FB →

RED, UM Katowice, Fot. YouTube Tomasz Kolat
 Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice 


Promujemy

Old Timers Garage Katowice
Muzeum Śląskie Katowice
Kino Kosmos Katowice
Rondo Sztuki Katowice
Filharmonia Śląska Katowice
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Katowice
Biuro Wystaw Artystycznych Katowice
Muzeum Historii Katowic