Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice

„50 twarzy kobiety przedsiębiorczej” w Katowicach

2018-05-09

Już 23-25 maja br. w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach odbędzie się kolejna, VIII edycja konferencji „Kobieta na Szpilkach”. W ramach tegorocznego motywu przewodniego „50 twarzy kobiety przedsiębiorczej” poruszone zostaną wątki z zakresu roli kobiety w życiu zawodowym jak i prywatnym, negocjacji i samorealizacji.

3 dni dyskusji, warsztatów i…

Inauguracyjnym punktem programu będzie panel dyskusyjny pt. „50 twarzy kobiety przedsiębiorczej”. Kolejny dzień mocno skupi się na merytorycznych warsztatach.

- W ramach ósmej edycji wydarzenia wszystkie Panie będą miały unikatową możliwość wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym, na który zaproszone zostały kobiety sukcesu. Gościem specjalnym będzie zwyciężczyni V edycji programu MasterChef stacji TVN Pani Magdalena Nowaczewska – mówi Monika Głębocka, jedna z koordynatorek konferencji z ramienia Forum Młodych RIG w Katowicach.

- Drugi dzień konferencji będzie również obfitował w wiele ciekawych wydarzeń. Uczestniczki będą mogły wziąć udział w inspirujących szkoleniach i warsztatach poszerzając swoją wiedzę zarówno z kompetencji miękkich jak i twardych – dodaje Wiktoria Jagusiak, druga z koordynatorek konferencji.

Konferencję zamknie wyjątkowe spotkanie w piątkowy wieczór.

Pozdrowienia dla uczestniczek Konferencji:

Kobiety na pokład!

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich aktywnych i przedsiębiorczych osób, a przede wszystkim do młodych kobiet, które szukają możliwości rozwoju osobistego i zawodowego. „Kobieta na Szpilkach” jest jednym z flagowych projektów Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach - Komisji Rady RIG w Katowicach, skupiającej młodych, ambitnych ludzi, aktywnie wspierających działania Izby.

Partnerami VIII edycji konferencji są: Cinema City, Agencja AJ Partners, Kawiarnia Same Maszkety, Soczysta, TubaStudio, Gryfnie, Multikino, Portal.Katowice.pl i inni. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął: dr hab. Robert Tomanek - Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny po uprzedniej rejestracji. Więcej informacji oraz zapisy dostępne są na Fanpage na Facebooku Kobieta Na Szpilkach.  Napisz co o tym sądzisz na naszym FB →

RED, Fot. YouTube Małgorzata Handzlik - Europoseł
 Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice 


Promujemy

Old Timers Garage Katowice
Muzeum Śląskie Katowice
Kino Kosmos Katowice
Rondo Sztuki Katowice
Filharmonia Śląska Katowice
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Katowice
Biuro Wystaw Artystycznych Katowice
Muzeum Historii Katowic