Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice

Agnieszka Chylińska na trasie koncertowej w Katowicach

Galeria Szyb Wilson, 2017-10-27

27 października 2017 roku o godzinie 19.00 w Galerii Szybl Wilson odbędzie się koncert Agnieszki Chylińskiej inaugurujący jesienno-zimową część trasy „Forever Child Tour”.

Muzyczny powrót Agnieszki Chylińskiej z płytą Forever Child i trasą koncertową Forever Child Tour okazał się ogromnym sukcesem. W związku z wielkim zainteresowaniem fanów artystki – Music Company i Top Management, producenci trasy, zapraszają na kolejne 17 koncertów w 2017 roku! Chylińska kolejny raz zaskoczy słuchaczy i przypomni, czym jest prawdziwy, energetyczny rock.

KONKURS!!! Mamy dla Was dwa dwuosobowe bilety na koncert! By otrzymać nagrodę wystarczy udostępnić adres tej strony na swoim profilu Facebook i odpowiedzieć na bardzo proste pytanie:

Który utwór Agnieszki Chylińskiej najbardziej lubisz?

Odpowiedź z linkiem do swojego profilu na Facebooku wyślij na adres lp.eciwotak.latrop@sruknok mailem o temacie "Agnieszka Chylińska na trasie koncertowej w Katowicach". Zwyciężą najciekawsze odpowiedzi. Czekamy do 2017-10-23. Zwycięzcy zostaną powiadomieni mailowo. Zasady konkursów: tutaj.


Agnieszka Chylińska, po wydaniu długo oczekiwanej płyty Forever Child, od października 2016 r. gra koncerty entuzjastyczne przyjmowane przez fanów. Po kolejnych występach artystki w Polsce i Europie producenci trasy zapraszają na jesienną część trasy koncertowej 2017 roku. 27 października Agnieszka Chylińska zagra w katowickim "Szybie Wilson".

Informacje o dostępności biletów: ticketlive.bilety24.pl

Więcej informacji o trasie koncertowej: musiccompany.pl  Napisz co o tym sądzisz na naszym FB →

RED, Fot. YouTube Agnieszka Chylińska
 Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice 


Promujemy

Old Timers Garage Katowice
Muzeum Śląskie Katowice
Kino Kosmos Katowice
Rondo Sztuki Katowice
Filharmonia Śląska Katowice
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Katowice
Biuro Wystaw Artystycznych Katowice
Muzeum Historii Katowic