Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice

Ostatni w sezonie Rynek Smaków w Katowicach!

Katowicki rynek, 19-21 października 2018

Zapraszamy Was na ostatnią w tym roku imprezę z food truckami! Zaproście znajomych! Będzie jedzone! Będą koncerty - i to jakie! Będą największe gwiazdy street foodu!

W dniach 19-21 października SK-Food Truck zaprasza na już ostatni w tym sezonie Rynek Smaków w Katowicach. Pożegnanie z food truckami jak zawsze rozpocznie się w piątek o 12:00 i potrwa do niedzielnych godzin wieczornych. Październikowa edycja plenerowej uczty będzie podsumowaniem całego sezonu 2018, a więc na Rynku będzie można spodziewać się samych najlepszych mobilnych kuchni.

W samym centrum Katowic gościć Was będzie niemal 30 food trucków. Przyjadą wszystkim dobrze znane i uwielbiane, jak i te, jeżdżące od niedawna, ale które zdążyły już skraść serce niejednemu amatorowi pysznego jedzenia. Nie zabraknie zwycięzców kwietniowej edycji konkursu na najlepsze danie zlotu - B.B Kings, jak również food trucka dzielącego się japońską zupą miłości - Akita Ramen. Dużą część zlotu stanowić będzie śląska ekipa food trucków, min. Klapsznita (tosty), Montownia smaku i zdrowia (podpłomyki), Roll'n'Juice (gofry babelkowe, tajskie lody), Wusztzkarry (kiełbaski). Będzie można skosztować kuchni greckiej, tureckiej, bałkańskiej, gruzińskiej oraz rozmaitych słodkości - m.in. hiszpańskich churros i mini donutów. Na zlocie stanie także namiot katowickiego pubu Browariat oraz strefa On Lemon. Szykuje się przepyszne zakończenie sezonu z food truckami!

Oprócz bogatego wyboru potraw, na Rynku Smaków nie zabraknie również doznań muzycznych. Na scenie pojawią się artyści biorący udział w projekcie Miasta Ogrodów - Dzielnica Brzmi Dobrze. Natomiast w niedzielę wieczorem wystąpi Gutek.

KONKURS!!! Mamy dla Was 5 kuponów na wybraną potrawę z dowolnego wozu (kupony obejmują jedną wybraną pozycję z menu dowolnego food trucka, będzie można odebrać w piątek, sobotę lub niedzielę w czasie trwania zlotu)! By otrzymać nagrodę wystarczy udostępnić adres tej strony na swoim profilu Facebook i odpowiedzieć na bardzo proste pytanie:

Jaka znasz najgorętszą potrawę z food trucka??

Odpowiedź z linkiem do swojego profilu na Facebooku wyślij na adres lp.eciwotak.latrop@sruknok mailem o temacie "Ostatni w sezonie Rynek Smaków w Katowicach!". Zwyciężą najciekawsze odpowiedzi. Czekamy do 2018-10-17. Zwycięzcy zostaną powiadomieni mailowo. Zasady konkursów: tutaj.


Zaproszone na zakończenie sezonu food trucki zostały wyselekcjonowane na podstawie współpracy w sezonie 2018, opinii gości Rynku Smaków oraz recenzji na blogach o tematyce kulinarnej.

Zaproś znajomych, przyjaciela, przyjaciółkę, dziewczynę/chłopaka, teściową i psa na ostatni Rynek Smaków w Katowicach!

⭐️ najlepsze food trucki 2018*
⭐️ muzyka na żywo - koncerty
⭐️ piwo rzemieślnicze - Browariat
⭐️ atrakcje i menu dla dzieci

Zapraszamy na Rynek Smaków w Katowicach:

piątek 12:00-22:00
sobota 12:00 - 22:00
niedziela 12:00 - 20:00  Napisz co o tym sądzisz na naszym FB →

RED, Fot. YouTube Portal.Katowice.pl
 Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice 


Promujemy

Old Timers Garage Katowice
Muzeum Śląskie Katowice
Kino Kosmos Katowice
Rondo Sztuki Katowice
Filharmonia Śląska Katowice
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Katowice
Biuro Wystaw Artystycznych Katowice
Muzeum Historii Katowic