Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice

Wakacje z food truckami na katowickim rynku!

Katowicki rynek, 10-12 sierpnia 2018

Tradycyjnie, raz w miesiącu SK-Food Truck zaprasza na ucztę na katowickim Rynku. W piątek, 10-ego sierpnia, w samo południe zjedzie się niemal 30 najlepszych polskich food trucków, by pieścić Wasze kubki smakowe daniami z całego świata.

Podczas sierpniowego zlotu miłośnicy dobrego jedzenia znajdą klasyki street foodu. W menu ponad 20 food trucków nie zabraknie wszystkim znanych frytek belgijskich, popularnych burgerów, czy hot dogów. Amatorzy kuchni z odleglejszych zakątków świata będą mieli szansę spróbowania tradycyjnych dań meksykańskich, greckich, indyjskich, tajskich, czy amerykańskich.

Pojawią się także food trucki serwujące ręcznie robione pierogi, chrupiące zapiekanki, aromatyczne podpłomyki i bajgle, a także te, dogadzające łasuchom, m.in. z owocami w czekoladzie, lodami i goframi.

Wakacyjna edycja Rynku Smaków potrwa jak zwykle przez trzy dni (10-12.08). W piątek i sobotę food trucki będą dostępne od 12:00 do 22:00, a w niedzielę od 12:00 do 20:00.

KONKURS!!! Mamy dla Was 5 kuponów na wybraną potrawę z dowolnego wozu (kupony obejmują jedną wybraną pozycję z menu dowolnego food trucka, będzie można odebrać w piątek, sobotę lub niedzielę w czasie trwania zlotu)! By otrzymać nagrodę wystarczy udostępnić adres tej strony na swoim profilu Facebook i odpowiedzieć na bardzo proste pytanie:

Twoja najsmaczniejsza do tej pory potrawa z food trucka to...?

Odpowiedź z linkiem do swojego profilu na Facebooku wyślij na adres lp.eciwotak.latrop@sruknok mailem o temacie "Wakacje z food truckami na katowickim rynku!". Zwyciężą najciekawsze odpowiedzi. Czekamy do 2018-08-09. Zwycięzcy zostaną powiadomieni mailowo. Zasady konkursów: tutaj.


Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie – będzie wakacyjnie, gorąco, aromatycznie, na słodko i słono. Nie zabraknie ogródka z piwem rzemieślniczym katowickiego pubu Browariat oraz domowej lemoniady i zabaw dla dzieci. Wakacyjnego klimatu nada muzyka grana na żywo przez DJ'a, a wieczorami czas umilą koncerty.

Zabierzcie więc rodzinę i przyjaciół, i przybywajcie na Rynek w ten sierpniowy weekend. Lato w mieście nie musi być nudne! Więcej szczegółów znaleźć można na stronie FB SK-Food Truck oraz na stronę wydarzenia.  Napisz co o tym sądzisz na naszym FB →

RED, Fot. YouTube Portal.Katowice.pl
 Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice 


Promujemy

Old Timers Garage Katowice
Muzeum Śląskie Katowice
Kino Kosmos Katowice
Rondo Sztuki Katowice
Filharmonia Śląska Katowice
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Katowice
Biuro Wystaw Artystycznych Katowice
Muzeum Historii Katowic