Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice

Teatr Baniek Mydlanych zaprasza na widowisko dla dzieci

Katowice, Pałac Młodzieży, 2018-03-13, 10:00, 18:30

Bajeczny karnawał baniek mydlanych oraz niesamowita dawka humoru i dobrej energii dla całej rodziny, czyli interaktywne show w wykonaniu międzynarodowych artystów, które zabierze Was w zachwycającą podróż do krainy magii i kolorów! „Dziwactwa Mistrza Bulbulasa” jest widowiskiem, w którym głównymi bohaterami są olbrzymie bańki mydlane!

„Dziwactwa mistrza Bulbasa”, zachwycające widowisko edukacyjno-rozrywkowe, opowiadające o czarodziejskim kraju olbrzymich baniek mydlanych – Bańkolandzie, po sukcesie jesiennej trasy koncertowej, kolejny raz wyrusza w kolorowe tournée po Polsce!

Za bąbelkowe show odpowiedzialny jest Profesor Bulbulas, wykładowca czarodziejskiej Bul-Bul szkoły, który przy okazji swojego 120-lecia zafascynował się czytaniem baśni oraz czarodziejskich ksiąg. Niespodziewanie jedna z nich zamieniła go w złośliwego trolla, a mieszkańcom kraju spłatała wiele niecodziennych figli i wplątała w niezwykłe przygody. Szalony profesor, urocza Mydlaneczka i jedyny w swoim rodzaju Bąbelek zabiorą Was w podróż do czarodziejskiego świata, pełnego niezwykłych kolorów, świateł i dźwięków, okraszonych zachwycającymi pokazami baniek mydlanych. Będzie nietypowa scenografia: Bulmobil czy zaczarowane Bańkolustro, radosne kostiumy, przepiękna choreografia i wpadające w dziecięce ucho piosenki.

Teatr Baniek Mydlanych to 70 minut bajecznej historii, w którą doskonale wplecione zostały elementy edukacyjne – historia mydła czy znaczenie higieny w życiu człowieka. To interaktywny spektakl teatralny, do udziału w którym zapraszani są zarówno młodsi, jak i starsi widzowie oraz niepowtarzalna okazja, by w całości zmieścić się do…ogromnej bańki mydlanej! To wyjątkowe show dla całej rodziny, które po prostu TRZEBA ZOBACZYĆ!

KONKURS!!! Mamy dla Was dwa podwójne bilety na koncert! By otrzymać nagrodę wystarczy udostępnić adres tej strony na swoim profilu Facebook i odpowiedzieć na bardzo proste pytanie:

O czym mogłaby marzyć bańka mydlana?

Odpowiedź z linkiem do swojego profilu na Facebooku wyślij na adres lp.eciwotak.latrop@sruknok mailem o temacie "Teatr Baniek Mydlanych zaprasza na widowisko dla dzieci". Zwyciężą najciekawsze odpowiedzi. Czekamy do 2018-03-05. Zwycięzcy zostaną powiadomieni mailowo. Zasady konkursów: tutaj.


UWAGA:
1. Ze względu na międzynarodowy charakter widowiska, piosenki i dialogi bohaterów w języku polskim odtwarzane są z playbacku.
2. Ze względu na stojące pod sceną dzieci (podczas kulminacyjnych pokazów baniek), widoczność z pierwszego i drugiego rzędu może być ograniczona.
3. Polecamy dla dzieci od 4 do 10 roku życia!

BILETY:
Rezerwacja biletów grupowych i oferta dla szkół – tel. +48 531 511 500 lub e-mail: info@eurosoul.pl
Bilety dostępne są na www.teatrbaniek.pl/kup-bilet
oraz Eventim, eBilet, Biletyna i w salonach EMPIK  Napisz co o tym sądzisz na naszym FB →

RED, Fot. YouTube Fargofilm
 Katowice - Portal.Katowice.pl - portal miasta Katowice 


Promujemy

Old Timers Garage Katowice
Muzeum Śląskie Katowice
Kino Kosmos Katowice
Rondo Sztuki Katowice
Filharmonia Śląska Katowice
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia Katowice
Biuro Wystaw Artystycznych Katowice
Muzeum Historii Katowic